KABE FARBY FASADOWE

Farby elewacyjne służą do wykonywania powłok malarskich na zewnątrz budynków. Stosowane są do malowania pierwotnego jaki i renowacyjnego jako farby na tynk mineralny oraz farby na podłoża pokryte wcześniej dyspersyjną powłoką malarską lub syntetyczną wyprawą tynkarską. Farby elewacyjne umożliwiają wykonanie trwałej powłoki o wysokiej odporności na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (tj. opady, promieniowanie słoneczne, zmiany temperatury), wietrzenie, zabrudzanie oraz porost glonów i grzybów. 

Duża różnorodność farb zewnętrznych w połączeniu z ich unikalnymi parametrami fizyko-chemicznymi pozwala na optymalne dopasowanie farby elewacyjnej do określonego podłoża. W skład farb do elewacji zewnętrznych wchodzi także farba do mostkowania rys oraz farba do malowania powierzchni betonowych i cokołów. Najlepszą wizytówką farb zewnętrznych elewacyjnych marki Farby KABE jest ich szerokie zastosowanie przy renowacji wielu obiektów zabytkowych.

 
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną prosimy o kontakt:
 
+48 607-334-466 lub sklep@moranet.pl
 
Produkty firmy Kabe dostarczamy własnym transportem w okolicy miast: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Żabia Wola, Błonie. Zapytaj naszego doradcę o wycenę z transportem na plac budowy!
 
Dysponujemy mieszalnikiem produktów Kabe, więc jesteśmy w stanie uzyskać każdy kolor z bogatej palety kolorów Kabe.
 
FARBA-ELEWACYJNA-SILIKONOWA-ARMASIL-F
FARBA-ELEWACYJNA-SILIKONOWA-ARMASIL-F
FARBA-ELEWACYJNA-POLIKRZEMIANOWA-NOVALIT-F
FARBA-ELEWACYJNA-POLIKRZEMIANOWA-NOVALIT-F
FARBA-ELEWACYJNA-DYPRESYJNA-AKRYLOWA-BUGOFLEX
FARBA-ELEWACYJNA-DYPRESYJNA-AKRYLOWA-BUGOFLEX