SISI GT – PREPARAT GRUNTUJĄCY POD SILIKATOWO-SILIKONOWE  MASY TYNKARSKIE

Barwiony preparat przeznaczony do właściwego przygotowania podłoża pod silikatowo-silikonowe masy tynkarskie SiSi AVANT i silikonowe SILCO T AVANT. Służy do gruntowania wszelkich typowych podłoży budowlanych na zewnątrz budynków oraz warstwy zbrojonej w systemie KABE THERM AVANT* i KABE THERM MW. Stosowany jest zarówno na podłożach mineralnych (jak np.: beton, tynk cementowy i cementowo-wapienny), jak i na podłożach pokrytych dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. W przypadku nowo wykonanych podłoży mineralnych możliwe jest zastosowanie preparatu już po 2-tygodniowym okresie sezonowania.

GRUNT-SISI-GT

Główne zalety

• Poprawia przyczepność wyprawy tynkarskiej
• Zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoża
• Podbarwiony pod kolor tynku redukuje efekt przebijania podłoża
• Ułatwia nakładanie tynku i wyprowadzanie faktury
• Posiada bardzo dobrą przyczepność zarówno do podłoży mineralnych, jak i pokrytych powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych
• Ogranicza możliwość rozwoju glonów i grzybów

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną prosimy o kontakt:
 
+48 607-334-466 lub sklep@moranet.pl
 
Produkty firmy Kabe dostarczamy własnym transportem w okolicy miast: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Żabia Wola, Błonie. Zapytaj naszego doradcę o wycenę z transportem na plac budowy!
 
Dysponujemy mieszalnikiem produktów Kabe, więc jesteśmy w stanie uzyskać wszystkie kolory z bogatej palety kolorów Kabe.
 
GRUNT-ARMASIL-GT
GRUNT-ARMASIL-GT
GRUNT-MARMURIT-GT
GRUNT-MARMURIT-GT
GRUNT-NOVALIT-GT
GRUNT-NOVALIT-GT
GRUNT-SISI-GT
GRUNT-SISI-GT